dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

PRODEJ NEMOVITOSTI - rozsah služeb

Úvodní schůzka je zcela nezávazným, ale zároveň jedním z nejdůležitějších kroků v prodejním procesu. Seznámím se nejen s Vaší nemovitostí, abych Vám mohla co nejvhodněji doporučit prodejní cenu a plán prodeje. Ale především se seznámím s Vámi a se situací, kterou právě řešíte, a pomohu Vás s nalezením toho nejvhodnějšího řešení. Nejednou se mi stalo, že jsme nalezli pro majitele i výhodnější řešení, než byl prodej, například když se řešilo zabezpečení pro děti a podobně. Proto ať už je důvod, proč jste začali hledat informace k tomu, jak prodat svou nemovitost jakýkoli, ráda Vám pomohu. 

Chcete víc při drobných úpravách? 

Příprava nemovitosti na prodej je nejen mým koníčkem, ale zároveň krokem, který dokáže navýšit dosaženou cenu a urychlit prodej. Home-staging, jak se této disciplíně říká, Vám pomůže přilákat více zájemců k inzerované nemovitosti a navodit ten správný dojem tak, abychom mohli úroveň kupní ceny držet na vyšší úrovni. 

V týmu jsme pro své klienty připravili i jednoduchý návod, jak správně připravit svou nemovitost k prodeji. Odkaz ke stažení naleznete na stránkách týmu zde.

Profesionální fotografie, video a další podklady jsou jen základem. U prodejů nevsázím na pouhé vystavení inzerce na realitní servery. Vždy užívám kombinace hned několika nástrojů, které dopomohou k rychlému prodeji či pronájmu nemovitosti.
 

Co pro Vás například zajistím?

  • Vlastní webová prezentace
  • Online reklama – ve vyhledavačích i na sociálních sítích
  • Tištěné materiály – letáky, plakáty, aj.
Možnosti jsou nepřeberné a jako profesionální marketér přizpůsobím komunikaci přesně na míru cílové skupině tak, aby Vaše nemovitost zkrátka byla vidět. Od těch nejjednodušších příspěvků na Facebooku až po velký billboard u silnice.  

Zajištění prohlídek a dodání kompletního především informačního a následně i právního či finančního servisu pro vážné zájemce o Vaši nemovitost jsou samozřejmostí. Oboustranně profesionální přístup je základem pro úspěšně dokončený obchod.

Spolupracuji s jedněmi z nejlepších advokátů, proto smlouvy a veškeré dokumenty jsou připraveny v té nejvyšší kvalitě, aby klienty chránili i ve složitých případech. 

Jako vázaný zástupce Gepard finance a.s. mám možnost plně pomoci s financováním nemovitosti. Kupujícím tak ušetřím spoustu času a práce se zjišťováním možností, obíháním bank a následných starostí s tím, aby bylo vše pro čerpání připraveno v pořádku. Prodávajícím pak garanci toho, že klient je prověřený, s hypotékou mu pomohu a celý proces prodeje tím nejenže urychlím, ale především ohlídám po všech stránkách, aby proběhl jednoduše v pořádku.

Dobře oceněná a prezentovaná nemovitost někdy přiláká více vážných zájemců najednou. A právě to je ta správná doba pro realitní aukci. Funkční systém aukce Vám vygeneruje tu nejlepší nabídku a můžete si tak být naprosto jisti, že jste prodali dobře. Podrobněji ráda vysvětlím osobně.

Věděli jste, že při plné spolupráci nemusíte řešit vůbec nic a nechat veškeré úkony na svém makléři? Po dohodě pro Vás mohu zajistit stěhování, různé řemeslníky, drobné stavební úpravy, vyklizení i profesionální úklid, pojištění, správu, zkrátka cokoli Vás jen napadne. Služba je skutečně naprosto ucelená, abychom dosáhli těch nejlepších možných výsledků efektivně a bez starostí.

Zůstávám s Vámi i po ukončení prodeje nemovitosti. Nejen pro případ, že bude zapotřebí cokoli řešit ohledně prodané nemovitosti. Připomenu Vám v ten správný čas, kdy řešit daňové přiznání a podobně. A samozřejmě tu pro Vás budu kdykoli, když budete potřebovat řešit nové bydlení pro Vás nebo Vaše blízké.

Ukázka realizovaných prodejů

RD Smetanova, Všetaty

pro ukázku prezentace klikněte zde.

RD Na Jaroši, Předboj

pro ukázku prezentace klikněte zde.

RD Kly, Lom

pro ukázku prezentace klikněte zde.

RD U Nádraží, Všetaty

pro ukázku prezentace klikněte zde.

Ukázka jednoduché předprodejní přípravy nemovitosti PŘED / PO

Každá nemovitost, bez ohledu na svou cenu, si zaslouží jít do prodeje připravena.

S kvalitní prezentací zaujme. Rychlejší prodej a vyšší realizovaná cena jdou s vhodnou přípravou ruku v ruce.