dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

PRODEJ NEMOVITOSTI - rozsah služeb

Úvodní schůzka je zcela nezávazným, ale zároveň jedním z nejdůležitějších kroků v prodejním procesu. Seznámím se nejen s Vaší nemovitostí, abych Vám mohla co nejvhodněji doporučit prodejní cenu a plán prodeje. Ale především se seznámím s Vámi a se situací, kterou právě řešíte, a pomohu Vás s nalezením toho nejvhodnějšího řešení. Nejednou se mi stalo, že jsme nalezli pro majitele i výhodnější řešení, než byl prodej, například když se řešilo zabezpečení pro děti a podobně. Proto ať už je důvod, proč jste začali hledat informace k tomu, jak prodat svou nemovitost jakýkoli, ráda Vám pomohu. 

Chcete víc při drobných úpravách? 

Příprava nemovitosti na prodej je nejen mým koníčkem, ale zároveň krokem, který dokáže navýšit dosaženou cenu a urychlit prodej. Home-staging, jak se této disciplíně říká, Vám pomůže přilákat více zájemců k inzerované nemovitosti a navodit ten správný dojem tak, abychom mohli úroveň kupní ceny držet na vyšší úrovni. 

V týmu jsme pro své klienty připravili i jednoduchý návod, jak správně připravit svou nemovitost k prodeji. Odkaz ke stažení naleznete na stránkách týmu zde.

Profesionální fotografie, video a další podklady jsou jen základem. U prodejů nevsázím na pouhé vystavení inzerce na realitní servery. Vždy užívám kombinace hned několika nástrojů, které dopomohou k rychlému prodeji či pronájmu nemovitosti.
 

Co pro Vás například zajistím?

  • Vlastní webová prezentace
  • Online reklama – ve vyhledavačích i na sociálních sítích
  • Tištěné materiály – letáky, plakáty, aj.
Možnosti jsou nepřeberné a jako profesionální marketér přizpůsobím komunikaci přesně na míru cílové skupině tak, aby Vaše nemovitost zkrátka byla vidět. Od těch nejjednodušších příspěvků na Facebooku až po velký billboard u silnice.  

Zajištění prohlídek a dodání kompletního především informačního a následně i právního či finančního servisu pro vážné zájemce o Vaši nemovitost jsou samozřejmostí. Oboustranně profesionální přístup je základem pro úspěšně dokončený obchod.

Spolupracuji s jedněmi z nejlepších advokátů, proto smlouvy a veškeré dokumenty jsou připraveny v té nejvyšší kvalitě, aby klienty chránili i ve složitých případech. 

Jako vázaný zástupce Gepard finance a.s. mám možnost plně pomoci s financováním nemovitosti. Kupujícím tak ušetřím spoustu času a práce se zjišťováním možností, obíháním bank a následných starostí s tím, aby bylo vše pro čerpání připraveno v pořádku. Prodávajícím pak garanci toho, že klient je prověřený, s hypotékou mu pomohu a celý proces prodeje tím nejenže urychlím, ale především ohlídám po všech stránkách, aby proběhl jednoduše v pořádku.

Dobře oceněná a prezentovaná nemovitost někdy přiláká více vážných zájemců najednou. A právě to je ta správná doba pro realitní aukci. Funkční systém aukce Vám vygeneruje tu nejlepší nabídku a můžete si tak být naprosto jisti, že jste prodali dobře. Podrobněji ráda vysvětlím osobně.

Věděli jste, že při plné spolupráci nemusíte řešit vůbec nic a nechat veškeré úkony na svém makléři? Po dohodě pro Vás mohu zajistit stěhování, různé řemeslníky, drobné stavební úpravy, vyklizení i profesionální úklid, pojištění, správu, zkrátka cokoli Vás jen napadne. Služba je skutečně naprosto ucelená, abychom dosáhli těch nejlepších možných výsledků efektivně a bez starostí.

Zůstávám s Vámi i po ukončení prodeje nemovitosti. Nejen pro případ, že bude zapotřebí cokoli řešit ohledně prodané nemovitosti. Připomenu Vám v ten správný čas, kdy řešit daňové přiznání a podobně. A samozřejmě tu pro Vás budu kdykoli, když budete potřebovat řešit nové bydlení pro Vás nebo Vaše blízké.

0 +
Řešených případů
Dosažené hodnocení
5/5

Každá nemovitost, bez ohledu na svou cenu, si zaslouží jít do prodeje připravena.

S kvalitní prezentací zaujme. Rychlejší prodej a vyšší realizovaná cena jdou s vhodnou přípravou ruku v ruce.

Ukázka jednoduché předprodejní přípravy nemovitosti PŘED / PO