dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

dVOUGENEREČNÍ RODINNÝ DŮM
- PRODÁNO -

Domov pro velkou rodinu nebo investice do budoucna?

Všetaty patří k obcím, kde se domy předávají z generace na generaci a jen malá část z nich se dostane do veřejného prodeje. 

Obec má svého specifického ducha a jakmile si Vás jednou získá, pochopíte proč. 

Skvělá dostupnost do Prahy i okolních okresních měst, velice dobrá občanská vybavenost, příjemné a bezpečné prostředí i hezká okolní krajina, kde si každý nalezne své. 

2 samostatné bytové jednotky

Rodinný dům se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek. Zároveň je v podkroví ještě velký, krásný prostor, který lze upravit pro bydlení. Byty lze ponechat oddělené či jednoduše propojit. Dle představ a fantazie. Dům nabízí krásné, velké prostory, se kterými si lze vyhrát a vybudovat si zde domov dle vlastních představ a potřeb.

Skvělá poloha

Dům leží jen pár desítek metrů od vlakového nádraží s přímým spojem do centra Prahy (cca 45 minut), na Mělník, do Mladé Boleslavi, Tanvaldu, do Lysé nad Labem, aj.. V okolí jsou krásné cyklistické stezky, vyhlášená koupaliště, místa pro procházky, houbaření, rybolov, …. zkrátka každý si najde to své.

Občanská vybavenost

V místních částech obce Všetaty-Přívory naleznete praktického lékaře pro dospělé, lékárnu, různorodé obchody (potraviny, drogerie, papírnictví, chovatelské potřeby, atd.), poštu a především pak  spádovou základní školu a 3 mateřské školky, několik dětských hřišť, sokolovny, fotbalové hřiště a mnoho dalšího…

VIDEOPROHLÍDKA DOMU

265
m2 pozemku
59
m2 zastavěná plocha
105
m2 celková užitná plocha
0 +1
Byt v přízemí
0 +kk
Byt v patře

ORIENTAČNÍ PŮDORYSY DOMU

FOTOGALERIE

Všetaty

Chcete prodat i Vaši nemovitost? Pak mě neváhejte kontaktovat

+420 734 693 687
dana.rambouskova@re-max.cz