dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

Reference od klientů

"Makléř nám věnoval dostatek času. Ačkoliv se nejednalo o luxusní nemovitost, zabýval se detailně analýzou, přípravou prodeje a návrhem taktiky. Připravil nám funkční FB kampaň, která přinesla důležité informace o potenciálních zákaznících a přilákala množství kupujících. Byl otevřený diskuzi o taktice prodeje. Byli jsme dostatečně informováni o průběhu prodeje. Netrpěli jsme nejistotou. Do procesu vnesl své názory a zkušenosti. Spolupráce nám viditelně ušetřila čas, nervy a peníze a věřím, že sami bychom tak dobrého výsledku nemohli docílit. Přidaná hodnota byla rozhodně poznat. Přátelé žasli nad rychlostí prodeje a výsledkem. Sama pracuji v marketingu a hned na začátku mě zaujali know how a metodami používanými značkou REMAX. Netušila jsem, jak je daný obor vyspělý a jak detailní informace z trhu využívají k prospěchu svých klientů, včetně kampaní na míru. Tyto služby jsou potom kvalitativně úplně jinde než služby kanceláří lokálního charakteru. Takže bych určitě doporučila. Vyplatí se i u nemovitostí s nižší hodnotou."
5/5
"Paní Danu Rambouskovou hodnotím jako velmi schopnou. Její milé a věcné přistupování k zákazníkovi je příkladem, jak má správný makléř jednat se svým klientem. Velmi jsem byla spokojena a doporučuji paní Rambouskovou všem dalším zájemcům o služby realitní kanceláře REMAX."
Věra R.
Prodej pozemku Běchovice
5/5
"Pan Tomáš Valtera je spolu s pí. Rambouskovou naprosto dokonalý tým. V oblasti jakýchkoliv služeb jsem se i přes svůj věk 75 let s takovou profesionalitou, angažovaností a skvělým vystupováním ještě nesetkal - ani zde v Německu, kde žiji již 40 let, tak i v Čechách. Od samého počátku jsme získali s manželkou naprostou důvěru a s prodejem jsme neměli žádné starosti. O každém kroku v prodeji jsme byli okamžitě informováni. Naše jediná práce byla si vyzvednout na závěr peníze z prodeje bytu. Díky za výbornou spolupráci!"
5/5