RD Všetaty – U Nádraží

Vítejte ve svém budoucím "doma"

Prostorný dům s příjemnou zahradou v obci Všetaty u Mělníka je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají klid a pohodu vesnického života v kombinaci se skvělou dopravní dostupností nejen do Prahy. Budeme se těšit na setkání!

PRODÁNO

1 +1
Dispozice
m2 pozemek
cca m2 zahrady
10
m2 garáž / dílna

Hledáte rodinný dům na vsi, ale kousek od Prahy?
Ráda Vám představím hned několik důvodů, proč právě tento dům a Všetaty jsou to pravé.

Kouzlo vesnice s bonusy maloměsta

Všetaty jsou městysem s něco málo přes 2 tisíci obyvateli. Stále se v něm ještě částečně udržuje takové to příjemné vesnické klima, které je spojeno zejména s bezpečností v obci, kdy se většina obyvatel zná a nemusí se tak bát pustit děti samotné si hrát ven, spolu s komfortem maloměsta, kdy zde díky spádovosti pro několik sousedních obcí naleznete téměř vše, co potřebujete. A to co ne, proto se snadno dostanete díky blízkosti a snadné dopravě do okolních měst jako je Mělník, Neratovice či o kousek dál Praha.

V obci je základní škola, školka, obvodní lékař, pošta, obchodní řetězec Hruška a další menší prodejny s různým zaměřením (drobné prodejny potravin, papírnictví, hračky, zahrada, autodíly, aj.). 

Více informací o obci získáte zde.

Skvělá dopravní dostupnost

Dům se nachází v přímé blízkosti vlakového nádraží ve Všetatech. Přes tuto skutečnost budete velice příjemně překvapeni, že tato poloha není jakkoli rušivou. Při zavřených oknech o nádraží vůbec nevíte, při otevřených jsou projíždějící vlaky kulisou, kterou si mnohdy ani neuvědomíte. Můžete proto využít všech benefitů, které toto místo nabízí. 

Nádraží ve Všetatech je železniční křižovatkou pro směry Praha – Turnov (Tanvald) a Lysá nad Labem – Ústí nad Labem. Během pár minut se tak dostanete do všech důležitých měst v okolí – ať už do škol či za prací.

FOTOGALERIE

INFORMACE O DOMĚ

ORIENTAČNÍ ROZMĚRY MÍSTNOSTÍ
 • Obývací pokoj 19,35 m2
 • Ložnice 16,60 m2
 • Kuchyň 14,40 m2
 • Pokoj 19 m2
 • Předsíň 14 m2
 • Koupelna 8 m2
 • WC 1,6 m2
 • Schodiště 2x 1,9 m2
 • Podkroví – 11 x 8,5 m (93,5 m2)
 • Sklep – technická místnost 13,7 m2
 • Sklep – místnost se schodištěm 6,1 m2
 • Sklep – místnost se sníženým stropem s klenbou 14,5 m2

Rozměry jsou pouze orientační, mohou se mírně lišit.

Technický stav nemovitosti a bližší informace

Dům je původní, po částečné rekonstrukci, která se týkala střechy (kompletně nová – r.2015, krytina pálená – Tondach), výměny oken za plastová v celém přízemí, rozvodů elektřiny (napojení na noční proud), podlah, které jsou v téměř celém přízemí odizolovány, a stropů, které jsou pod sádrokartonovými deskami zateplené 200 mm vatou. 

Do domu je přiveden obecní vodovod a kanalizace. Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva (dřevo a uhlí), nicméně kotel je již před koncem své životnosti, bude nutná jeho výměna, případně nahrazení jiným způsobem vytápění. Plynová přípojka je přivedena k domu. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem, který se nachází ve sklepě.

Rekonstrukce nebyla dokončena, vedle relativně kosmetických záležitostí – jako je dobroušení sádrokartonu, vymalování, renovace radiátorů, doobložení koupelny, atp., bude zapotřebí zejména podřezání domu z důvodu kondenzace vody po výměně oken za plastová, kompletní oprava / výměna původního, dřevěného schodiště, výměna kotle, dokončení podkroví a oprava sloupku vrat (roh domu). A pak samozřejmě dotažení obálky domu v podobě zateplení a fasády. 

Minimální investice ke kupní ceně navíc, která by byla potřeba a je s ní třeba do nejbližších měsíců počítat, se pohybuje cca okolo půl milionu korun – zejména dle zvolené formy topení.

Energetická náročnost stavby nebyla doposud zaměřena, proto bude uváděna hodnota G. Tato hodnota je však zároveň nyní předpokládána.

Více informací na vyžádání, neváhejte se zeptat na to, co Vás zajímá.

PŮDORYSY PŘÍZEMÍ

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST?

Pak mě neváhejte kontaktovat:

Ing. Dana Rambousková

T: +420 734 693 687

E: dana.rambouskova@re-max.cz

S financováním nemovitosti Vám ráda pomohu – získáte jednoduše nabídky od většiny tuzemských bank s konkrétní nabídkou úrokových sazeb a podmínek k porovnání. Možnosti získání hypotéčního úvěru se dozvíte do pár hodin od setkání.

!!! Pro předložení nabídky nehraje roli pořadí zájemce na prohlídce. V případě více vážných zájemců bude nemovitost prodávána formou aukce – tj. po předložení nabídky dle předem nastavených pravidel. Kupujícím se stane předložitel nejvýhodnější (cena, případně rychlost koupě) nabídky.