Pomohu Úspěšně prodat, pronajmout či koupit nemovitost i Vám

Specializuji se na oblast Mělník - Neratovice a okolí

V realitách se v v různých obměnách pohybuji již od roku 2012, kdy jsem poprvé spojila své jméno se značkou RE/MAXOd roku 2016 mě naleznete v dlouhodobě nejúspěšnější RE/MAX kanceláři – RE/MAX Alfa.

Díky tomuto spojení mám přístup k neustálému vzdělávání se v oboru, k možnosti sdílet zkušenosti s těmi nejlepšími makléři u nás a být zkrátka neustále v obraze, což je ve výsledku obrovským přínosem i pro mé klienty.

Společně se setkáme zejména v oblasti Mělník – Neratovice – Brandýs nad Labem. Od malička v této oblasti, konkrétně ve Všetatech, s menšími pauzami bydlím, znám to tu a perfektně vím, kde a co komu mohu doporučit na míru tak, aby klienti odcházeli s jistotou, že si vybrali správně.

Jako realitní a hypotéční makléř mohu svým klientům zajistit prakticky kompletní průběh realitního obchodu. Pokud byste se chtěli na cokoli zeptat, neváhejte mi kdykoli napsat nebo zavolat.

Zkušenosti

2016 - do současnosti

Kancelář RE/MAX Alfa

Díky tomu, že s kolegou pracujeme společně na případech našich klientů, měli jsme příležitost setkat se s mnoha rozličnými situacemi a utvrdit se v tom, že každý případ je naprosto jedinečný a vyžaduje plně individuální přístup. Stejně tak, jako každý náš klient. Kromě odbornosti je důležitou vlastností makléře zejména cit a umění být dobrým „psychologem“. Neprodáváme nemovitosti, ale pomáháme našim klientům s řešením jejich problémů. I když to mnohdy znamená pomoci „jen tak“, třeba jen dobrou radou, je tento přístup za mě správný. Největší odměnou je pak to, když vidíte, že Vaše práce někomu skutečně pomohla. Takže věřím, že v tomto jdeme správnou cestou. A taková praxe je nenahraditelná.

2018 - současnost

Hypotéční makléř

V polovině roku 2018 padlo zásadní rozhodnutí proniknout i do oblasti financování nemovitostí. A to z jediného důvodu. Při každém prodeji nemovitosti přišla řada zájemců, kteří hledali nové bydlení, ať už z jakéhokoli důvodu, ale mnohdy si nevěděli rady s tím, jak si zajistit vhodné financování, zda na hypotéku vůbec dosáhnou a podobně.  V té době to pro mě znamenalo zkontaktovat kolegy z finanční sféry, složitě jim předávat podklady a informace o zájemcích a dlouho čekat na zpětnou vazbu, abych jim mohla říct, zda vůbec si mohou danou nemovitost koupit. 

Dnes mohu toto řešit v podstatě již na místě. Jako vázaný zástupce Gepard finance, a.s. s certifikací od ČNB mohu pomoci zájemcům s financováním takřka obratem. Finanční a realitní oblast je navíc tak úzce spojená, že vědomosti získané při studiu k získání certifikací mohu denně aplikovat i do realitní praxe a je to pro mě tak obrovskou výhodou, kterou mohu svým klientům na obou stranách nabídnout. Prodávajícím tak, že jim mohu garantovat prověřeného a solidního zájemce, kterému mohu se získáním financí pomoci a urychlit tak prodej. Kupujícím pak samozřejmě tak, že jim pomohu se vším, co budou potřebovat k tomu, aby si mohli nemovitost koupit. 

Nebudu zde psát, že jsem profesionál v oblasti finančnictví. Rozhodla jsem se specializovat čistě na hypotéky, tedy produkty, díky nimž si můžete pořídit vlastní bydlení, maximálně investiční nemovitost. Nevěnuji se žádným komerčním produktům, ani ničemu jinému, co přímo nesouvisí s bydlením, abych se tomu podstatnému mohla věnovat pořádně. Na kompletní škálu finančních produktů máme skvělé kolegy v kanceláři, na které zájemce ráda obrátím. 

Předchozí pozice - 2016

Od A do Z naleznete na LinkedIn

A pokud Vás zajímá chronologicky mé působení, stačí navštívit můj profil na LinkedIn. Zkušenosti mám různorodé, převážně točící se okolo marketingu, kterému jsem se věnovala i v rámci studia. Realitní makléř musí umět skloubit mnoho profesí, byť zejména tu manažerskou, aby mohl zkoordinovat všechny jednotlivé odborníky z různých oblastí. Proto každá zkušenost se hodí a jsem za ni ráda, protože mě přivedla tam, kde jsem dnes. 

O mně soukromě

Vedle své profesní stránky se plně věnuji zejména rodině. Ráda se zúčastňuji různých dobročinných akcí a vypomáhám, kde je třeba. Nejsem sportovec ani televizní fanda, větší radost mi dělá učit se novým věcem, proměňovat bydlení a hledat způsoby, jak ke spokojenému domovu pomoci i ostatním, takže má práce je mým největším koníčkem. A když ji mohu skloubit s koníčky obou dcer, je to ideální stav. Nevěřili byste, jak zábavné může být skloubení roznosu letáčků s nemovitostí na prodej po městě, když je to spojeno s prozkoumáváním místních dětských hřišť :).  

Vzdělání

2012 - 2019

Kontinuální vzdělávání v oboru realit a financí - např.:

2012

Zakončení studia VŠ - obor Marketingová komunikace

Dovednosti

Realitní činnost - aneb vždy je se co učit 90%
Marketing 85%
Anglický jazyk 65%
Zapálení pro svou práci 100%
Snaha mít maximálně spokojené klienty 🙂 100%

Kontakt