dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

Rodinný dům - Předboj

Vítám Vás v Předboji

Hledáte klidné místo pro Vaši rodinu, které splňuje kombinaci blízkosti metropole a krásné místní přírody? Pak se s námi vydejte na prohlídku do Předboje.

PRODÁNO

m2 pozemku
m2 užitné plochy
pokoje + kuchyň
MINUT NA METRO Kobylisy

Skvělá dostupnost

Právě v Předboji je připraven na prodej vzdušný, příjemně působící rodinný dům s udržovanou, vzrostlou zahradou, která jen láká k venkovnímu posezení na terase. 10 minut autem od OC Letňany a zároveň mezi zelenými lány polí s Řípem na horizontu. Zveme Vás dále …

Pojďte dál...

Dům byl postaven a kolaudován v roce 2004 a po celou dobu užívání byl pečlivě udržován. Nabízí příjemné bydlení pro rodinu bez nutnosti dalších investic.

Rodinný dům o dispozici 4+kk disponuje obývacím pokojem spojeným s kuchyní a přímým vstupem na terasu a dále zajímavým členěním, které z chodby umožňuje vnitřní vstup do garáže a po schodišti do mezipatra a do pokojů výše. V přízemí je dále koupelna se sprchovým koutem a oddělené zádveří od hlavního vstupu do domu. Po schodech se dostaneme do mezipatra, kde je hlavní ložnice a prostorná šatna. V horním patře je pak druhá koupelna s vanou a dva pokoje.


Dům leží uprostřed zahrady, která je vzrostlá a taktéž pečlivě udržovaná. Na zahradě stojí zahradní domek (3×4 m2), umožňující různorodé využití, a vrtaná studna, která je v současnosti připravena ke kolaudaci. Zkolaudovaná studna bonusem k prodeji, není zohledněna v ceně.

 

Parametry nemovitosti:

 • celková plocha pozemku 430 m2
 • zastavěná plocha 75 m2 ( + zahradní domek )
 • zahrada 355 m2 ( – zahradní domek )
 • užitná plocha 115 m2

FOTOGALERIE

Orientační provozní a ostatní náklady (dvoučlenné) domácnosti:

 • Elektrická energie (slouží i k vytápění a ohřevu vody; 230/400V): 3.300,- Kč – dodavatel Europe Easy Energy
 • Vodné – záloha: 620,- / měsíčně – současný dodavatel Středočeské vodárny, a.s.
 • Stočné dle skutečné spotřeby: 40,- Kč/m3 – záloha 700,- Kč/osoba/rok; samostatný vodoměr pro odběr vody na zahradu – odpočet spotřeby ze zahrady – 40,- Kč/m3
 • Koncesionářské poplatky (TV, rozhlas): 193,- Kč / měsíčně
 • Komunální odpad: 1.470,- Kč / rok (svoz 1x týdně – 120l)
 • Bioodpad: 400,- Kč / rok (svoz 1 x za 14 dní – 120l)
 • Daň z nemovitosti: 235,- Kč / rok
 • Současný dodavatel internetu: Team Forte Net (www.forte-net.cz), 549,- Kč / měsíčně

Doplňující technické informace, různé:

 • Vrtaná studna (průměr vrtu 140) je 14 metrů hluboká s parametry průtoku 0,6 l/s Q. max, vypočtená spotřeba je 8,3 m3/měsíc, 48 m3/rok. Aktuálně před kolaudací.
 • Bezpečnostní opatření – okna v přízemí a prvním patře opatřena bezpečnostní fólií, bezpečnostní zámek.
 • Telefonní přípojka před domem, aktuálně není využívána, možno ji obnovit.
 • Odpady jsou svedeny do betonové jímky o objemu 2 m3 ( skutečná hladina 1,7m), která je přečerpávána do obecní kanalizace prostřednictvím čerpací stanice BVS, kterou spravuje obec.
 • Vrata jsou pojezdová, v současné době bez pohonu, elektřina pro případnou motorizaci je připravena.
 • K nemovitosti je k dispozici kompletní dokumentace včetně revizních zpráv. PENB a případné technické posouzení stavu nemovitosti bude zpracováno před prodejem kvůli aktuálnosti, hodnota prozatím není známa, z tohoto důvodu uvádíme G.

Více informací nejen technického rázu na vyžádání.

O Předboji

Předboj si zamilujete zejména tehdy, hledáte-li spojení klidu, osobité přírody severu Středočeského kraje a skvělé dojezdové vzdálenosti do hlavního města.

Předboj se nachází 15 minut autem od obchodního centra v Letňanech, 8 minut od centra Neratovic nebo 30 minut autobusem od metra Ládví (linka 368). Vzdálenost od ruchu města je minimální a právě proto Vás překvapí poloha a charakter obce, které místy přiznávají historii a svůj původ a zároveň již svým obyvatelům poskytují při velikosti obce až nadstandardní zázemí. Právě díky tomuto spojení patří Předboj mezi lukrativní oblasti pro trvalé bydlení.


Občanská vybavenost

Začneme-li od základních potřeb, v obci se nachází dvoje potraviny. Sortiment je dostačující pro menší nákupy, každý den čerstvé pečivo, chlebíčky, zákusky, ovoce, zelenina, uzeniny s dostupností obchodu i o víkendu.

V obci působí v rámci soukromé ordinace praktická lékařka pro dospělé.

Školka v obci byla rozšířena v roce 2014 a kapacitně odpovídá republikovému průměru. Školou povinné děti dojíždí do nedalekých Líbeznic autobusem. Přímo obec Předboj se plánuje podílet na dotaci výstavby nové školy (zahájení výstavby plánováno na rok 2020), která nadstandardně pokryje potřebu zapojených obcí.

V obci je obecní úřad a knihovna.


Volnočasové aktivity

Lokalita láká k nejrůznějším druhům sportovního vyžití. Oblast je vhodná pro vyjížďky na kole, běh, i jen procházky. V obci je nově zrekonstruované víceúčelové hřiště, fotbalové hřiště, kde působí aktivní fotbalový klub. Známý je místní volnočasový areál Yard Resort s golfovým hřištěm, který umožňuje sportovní, kulturní i relaxační vyžití. Naleznete zde špičkovou restauraci, kavárnu i například dětské hřiště.

Dětská hřiště jsou pak v obci dokonce tři. Pro rodiny s dětmi je pak ideální i přítomnost relativně nedávno otevřeného rodinného centra, kde můžete zajít na jógu, kurzy angličtiny pro dospělé, zahrát si deskové hry pro děti, nechat je unavit se na dětském aerobicu nebo kreativně se bavit na kroužku malování. V centru je provozováno i cvičení pro seniory, takže své si najde bez pochyb každá generace.


Lákavým cílem nejen procházek může být pak rybník, kolem kterého je velmi příjemné klima. Rybník obhospodařuje místní rybářský spolek, který nabízí členství primárně občanům Předboje, a působí zde i rybářský kroužek pro děti, což může být více než vítaným zpestřením v rodinném programu. Pro koupání není rybník hygienicky úplně vhodný (nutná sprcha po koupání samozřejmě), ale má i travnatou pláž s pozvolným přístupem do vody, takže ke zpestření procházky určitě vybízí. Pro koupání jsou pak vhodné nedaleké pískovny (oblíbené naleznete například v Ovčárech, Konětopech, aj.).

Obec pořádá pravidelně zájezdy do divadla nebo na předvánoční nákupy. Velmi oblíbené jsou i místní dětské burzy s oblečením či bleší trh s hračkami a věcmi do domácnosti.


Zdroj leteckých záběrů a více informací o obci naleznete na www.predboj.cz.

 Těším se na prohlídku i Vaše případné dotazy a v Předboji naviděnou …