dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

VÍCEGENEREČNÍ RODINNÝ DŮM

Vícegenerační rodinný dům s 2 bytovými jednotkami

Všetaty patří k obcím, kde se domy předávají z generace na generaci. Obec má svého specifického ducha a jakmile si Vás jednou získá, pochopíte proč. 

Skvělá dostupnost do Prahy i okolních okresních měst, velice dobrá občanská vybavenost, příjemné a bezpečné prostředí i hezká okolní krajina, kde si každý nalezne své. 

2 samostatné bytové jednotky

Rodinný dům se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek. Zároveň je v podkroví ještě velký, krásný prostor, který lze upravit pro bydlení. Část domu je podsklepená, naleznete zde mnoho zajímavých prostor k přizpůsobení dle Vašich potřeb a fantazie. A přestože bude práce s rekonstrukcí, variabilita prostor jak interiéru, tak dvorku se zahrádkou Vás jistě nadchne.

Skvělá poloha

Dům leží na hlavní tepně Všetat a zároveň přímo u parku, díky čemuž v sobě kombinuje blízkost ke všemu, co v obci můžete využít, i zajímavý podnikatelský potenciál s kouzlem vstupu ze dveří téměř přímo do zeleně, na dětské nebo work-outové hřiště. V okolí obce jsou pak krásné cyklistické stezky, vyhlášená koupaliště, místa pro procházky, houbaření, rybolov, …. ráda Vás navedu k tomu, jak si toto místo rychle zamilovat.

Občanská vybavenost

V místních částech obce Všetaty-Přívory naleznete praktického lékaře pro dospělé, zubaře, lékárnu, různorodé obchody (potraviny Hruška, večerka, cukrárna, drogerie, papírnictví, chovatelské potřeby, atd.), poštu či spádovou základní školu a 3 mateřské školky, několik dětských hřišť, sokolovny, fotbalové hřiště a mnoho dalšího. Vše potřebné zde naleznete a co ne…  třeba vlakem jste do 10 minut na Mělníku nebo v Neratovicích.

VIDEOPROHLÍDKA DOMU

205
m2 pozemku, z toho ...
59
cca m2 zastřešená plocha
95
cca m2 celkové užitné plochy přízemí - bez podkroví a sklepu
0 +1
1. byt
0 +1
2. byt

ORIENTAČNÍ PŮDORYSY DOMU

VIZUALIZACE - INSPIRACE PRO ÚPRAVY

FOTOGALERIE

1. bytová jednotka - 4+1

2. bytová jednotka - 2+1

Dům a vnitřní prostor, zahrada

Všetaty a okolí nemovitosti

Všetaty jsou městysem s něco málo přes 2 tisíci obyvateli. Stále se v něm ještě částečně udržuje příjemné vesnické klima, které je spojeno zejména s bezpečností v obci, kdy se většina obyvatel zná a nemusí se tak bát pustit děti samotné si hrát ven, spolu s komfortem maloměsta, kdy zde díky spádovosti pro několik sousedních obcí naleznete téměř vše, co potřebujete. A to co ne, proto se snadno dostanete díky blízkosti a snadné dopravě do okolních měst jako je Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem či o kousek dál Praha. Více informací o obci získáte zde.

Chcete se domluvit na prohlídce? Pak mě neváhejte kontaktovat

+420 734 693 687
dana.rambouskova@re-max.cz