dana.rambouskova@re-max.cz / +420 734 693 687

FINANCOVÁNÍ VLASTNÍHO BYDLENÍ I INVESTIČNÍCH NEMOVITOSTÍ

Kolik si můžu půjčit?

Spočítám Vaše možnosti a výši úvěru, kterou můžete od banky získat. Budete tak přesně vědět, jakou nemovitost a v jaké cenové relaci hledat. Zároveň Vám, pokud již nemovitost vybranou máte, mohu přesně říct, zda je možné získat úvěr přímo na ni. Zjistím Vám tedy všechny parametry, dle kterých banka o schválení žádosti rozhodne, předem, a ušetříte tak spoustu času i nepříjemností s například předčasně podepsanou rezervací.

Za jakých podmínek?

Souběžně s předchozím krokem Vám předám přehled produktů od úvěrových společností, bank v České republice, u kterých budete splňovat podmínky pro získání úvěru. Navíc Vám ohlídám i veškeré akční nabídky. Dostanete tak na výběr okamžitě přehlednou nabídku k porovnání bez toho, abyste museli sami běhat po bankách. Nemáte-li navíc zatím vybranou nemovitost, můžeme nalézt vhodné nastavení, které Vám bude vyhovovat.

Jak postupovat?

V případě, že se rozhodnete a vyberete si vhodný produkt od konkrétní banky nebo úvěrové společnosti, připravím Vám kompletní soupis podkladů a formulářů, pomohu Vám s jejich vyplněním a přesně vysvětlím co, kdy, jak, abyste bez starostí  peníze pro Váš účel jste obdrželi co nejdříve. Nebudete tak tápat ve formulářích, budu po Vašem boku po celou dobu procesu získání úvěru i následně v příštích letech, budete-li potřebovat cokoli upravit.

Co Vám spojení realitního a hypotečního servisu přinese navíc?

  1. Úsporu času a energie, kterou byste museli věnovat zjišťováním podmínek u jednotlivých bank nebo schůzkami se samostatným hypotečním specialistou.
  2. Okamžitou odpověď na Vaše otázky. Tím, že se budeme bavit již o konkrétních nemovitostech nebo investičních příležitostech, mohu pružně reagovat na Vaše dotazy a potřeby z oblasti financování.
  3. Můžeme skvěle skloubit obě oblasti tak, abychom Vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího – ať už bydlení, investice, finančního produktu…. Zkrátka a jednoduše, bude-li to realizovatelné, předložím Vám nabídku toho nejzajímavějšího způsobu financování. Pokud realizace možná nebude, pomohu Vám s nalezením jiné vhodné nemovitosti, která bude odpovídat Vaší představě a možnostem.

I tato služba má za sebou svůj příběh

S každým prodejem se setkávám se spoustou zájemců, kteří hledají nové bydlení. Někteří mají způsob financování již promyšlený, jiní ho teprve hledají, tak jako tak ale ve většině případů stojí před konkrétní nemovitostí s otazníkem, zda jim právě na tu banka úvěr poskytne.

A právě proto, že jsme se již několikrát musela loučit se zájemci, kteří odcházeli zklamaní, že na hypotéku na vybranou nemovitost nedosáhli, rozšířila jsme rozsah služeb poměrně nadstandardně a poskytuji hypoteční servis s garancí rychlého ověření úvěruschopnosti ke konkrétní nemovitosti. U bytů v okresních městech prakticky přesně, díky tomu, že u nich banky jsou již schopny udělat odhad online. U ostatních nemovitostí alespoň orientačně díky vlastním odhadům. Velice rychle tak zjistíte, zda jste právě našli své nové „doma“.